Altayda iki futbolcu göze girdi

Altayda İki Futbolcu Göze Girdi

Altayda İki Futbolcu Göze Girdi

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig takımları arasında yer alan Altayda iki futbolcu göze girdi! Bu önemli gelişmenin kulüp yönetimini de memnun ettiği ifade ediliyor. Özellikle altyapından gelen oyuncuların göze girmesi, takımın geleceğine dair olumlu bir izlenimin de ortaya çıkmasını mümkün kılıyor.

Altay takımından Arda Gezer ile Furkan Mehmet Doğan’ın A takımda etkili bir grafik sergiledikleri ifade ediliyor. Altyapıdan yetişen bu iki futbolcunun göze girmesi; kulüp yönetimini de memnun ediyor. Bu kapsamda geçen haftadan bu yana takımında antrenmanlara çıkan iki futbolcunun performansıyla ilgi odağı oldukları da ifade ediliyor.

Yönetim Mutlu; Altayda İki Futbolcu Göze Girdi

Altay takımında iki futbolcu göze girdi haberinden sonra takımın yönetiminin çok mutlu olduğu ifade ediliyor. Bu kapsamda özellikle altyapıdan yetişen futbolcuların göze girmesi, takımının geleceğine adına da önemli bir kazanımı beraberinde getiriyor. Böylece siyah beyazlı takımın gelecek sezonlara dair umudu da artmış oldu.

Altay takımının U19 takımında oynayan iki futbolcunun artık A takımla birlikte antrenmana çıktıkları ifade ediliyor. Teknik ekibin her iki oyuncudaki performanstan da memnun olduklarını ifade ettikleri belirtiliyor. Her iki futbolcunun da doğum yıllarının 2002 olduğu da ifade ediliyor.