Altay transfer

Birsent Karagaren Altay’a Mı Geliyor?

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig takımları arasında yer alan Altay transfer döneminin hızlı takımları arasında yer alıyor. Altay takımının öncelikle kendi oyuncularıyla sözleşme yenilediği biliniyor. Bu kapsamda takımın en golcü oyuncusu olan Paixao ile sözleşme yenileyen Altay takımının rotayı yabancı ülkeler çevirdiği de biliniyor.

Süper lige çıkma mücadelesi veren Altay’da daha önceden de transfer edilmesi gündeme gelen Birsent Karagaren’in yeninden transfer listesine alındığı ifade ediliyor. Yetenekli oyuncunun ise ülkemizde oynamak konusunda olumlu olduğu ifade ediliyor.

Türkiye’de Futbol Oynamak İstiyor

Altay transfer haberleriyle gündem olmaya devam ediyor. Bu kapsamda siyah beyazlı ekip son olarak Bulgaristan’da forma giyen Türk asıllı Birsent Karagaren’i transfer etmek istiyor. Söz konusu oyuncunun ise Türkiye’de oynama konusuna olumlu olarak baktığı da ifade ediliyor.

Geçtiğimiz sezon itibariyle de adı Altay takımıyla anılan Birsent Karagaren; Altay takımına yeşil ışık yakıyor. Bu sezon itibariyle Altay takımının bu transfere çok daha yakın olduğu ifade ediliyor. Filibe kentinin temsilcisi olan Lokomotiv Plovdiv’de oynayan Birsent Karagaren Türkiye’de futbol oynamayı istediğini belirtiyor.