Altaylı oyuncu Paixao

Altay Takımında Paixao Yuvada Kaldı

Altay futbol takımının adeta gol makinesi olan Paixao, kendisine 5 ayrı kulüpten teklif gelmesine rağmen; siyah beyazlı ekipte kalmayı tercih etti. Böylece yuvada kalan Altaylı oyuncu Paixao; takımının en önemli gol silahı olarak büyük beğeni topluyor. Altay takımının sözleşmesini 2 yıl süreyle uzattığı yetenekli golcünün; takımında mutlu olduğunu da ifade ettiği ifade ediliyor.

Marco Paixao kulüp taraftarlarınca da sevilen bir futbolcu olarak ön plana çıkıyor. Böylece bu sezon itibariyle 1. Ligin en çok gol atan oyuncusunu kadrosunda tutan Altay’da moraller yerine geldi. Çaykur Rizespor futbol takımının talip olduğu yetenekli golcü, kendisine yapılan teklifleri reddederek takımda kaldı.

  1. Ligin En golcü Oyuncusu

Altay futbol takımı başarılı gölcüsüyle sezon bitmeden 2 yıllık sözleşme imzalamayı başardı. Böylece 1. Ligin en golcü oyuncusunu kadrosunda tutan İzmir temsilcisinin, gelecek sezonda da iddialı bir konumda yer alacağı ifade ediliyor.

Bu sezon itibariyle toplamda 17 gol atan Paixao, gol krallığında da lider konumda yer alıyor. Geçtiğimiz sezonda takımında toplanda 29 gol atan; Altaylı oyuncu Paixao, takımının en iyi oyuncuları arasında yer alıyor.