Altay

Altay’ın Altyapısı Evde Çalışıyor

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig ekipleri arasında yer alan Altay takımının altyapısında oynayan futbolcuların çalışmalarına evden devam ettikleri ifade ediliyor. Futbolcular evlerinde form tutmaya çalışırken; bireysel olarak kendilerine verilen programa da uyum sağlıyor. Altyapıdan sorumlu olan Kenan Yiyanşan; futbolcularının çalışmalarına evlerinden devam ettiklerini açıklayarak; bu şekilde form tutmaya çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

Altay’ın yönetim kurulu üyesi olan Kenan Tiyanşan, Covid 10 salgını sonrasında yaşanılan sürece dair açıklamalarda bulunarak; bu süreç içerisinde altyapıdaki futbolcuların çalışmalarına dair bilgiler verdi. Oyuncuların antrenörlerinin kendilerine verdikleri programa uygun bir şekilde çalıştıklarını ifade eden Tiyanşan; böylece oyuncuların formda kalmak için çaba gösterdiklerini de sözlerine ekledi.

Tüm Altyapıdaki Oyuncular Evlerinden Çalışıyor

Altyapıdaki bütün oyuncuların çalışmalarına evlerinden devam ettiklerini ifade eden altyapı sorumlusu; sürece dair bazı yeni düzenlemelerin hayata geçirildiğini de ifade etti. Futbolcuların kendilerine verilen programa uygun bir biçimde çalışmalarına devam ettiklerini belirten Tiyanşan; tüm oyuncuların bu programa uygun bir şekilde çalıştıklarını da sözlerine ekledi.

WhatsApp üzerinden bir grup kurduklarını ifade eden Altay altyapı sorumlusu; bütün futbolcuların bu grubu takip ettiklerini de sözlerine ekledi. Futbolcuların kendilerine verilen programa uygun çalıştıklarını ifade eden Tiyanşan; böylece hazırlıklarına devam ettiklerini de sözlerine ekledi.

One comment

Comments are closed.