Altay oyuncusu Kappel

Altay Oyuncusu Kappel’i Bekliyor!

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig takımları arasında yer alan Altay oyuncusu Kappel konusunda bekleyişe geçti. Leandro Kappel’in gelmesini bekleyen Altay yönetimi, böylece lig mücadelelerin etkili bir şekilde çalışmayı da hedefliyor. Altay’lı kurmayların yoğun bir şekilde antrenman programları takip ettikleri biliniyor.

Ülkemizde korona virüs salgının ortaya çıkması sonrasında kendi ülkesine dönüş yapan Leandro Kappel’in takımına ne zaman döneceği yanıtı merakla beklenen bir soru olarak karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda takımının etkili bir antrenman programını da devreye soktuğu biliniyor.

Leandro Kappel 14 Günlük Karantinada

Hollanda’ya gittikten sonra ülkemizde liglerin başlaması kararının alınmasının üzerine ülkemizde geri dönen Leandro Kappel, şuan 14 günlük karantinada bulunuyor. İstanbul’da karantinada bulunan yetenekli futbolcunun, takımla çalışmasını Altay takımının kurmayları büyük bir heyecanla bekliyor.

Geçtiğimiz gün itibariyle karantina süresinin tamamlayan Altay oyuncusu Kappel , henüz İzmir kentine dönmüş olsa da takımıyla çalışmaya başlamış değildi. Futbolcunun önümüzdeki hafta itibariyle takımla oynamaya başlayacağı da ifade ediliyor. Böylece Altay takımı da çalışmalarına tam kadroyla başlamayı hedefliyor.