Altay futbolcusu Cenk

Altay Futbolcusu Cenk Transferin Gözdesi!

Süper Ligin başlayacak olması sonrasında futbol takımları da birer birer transfer konusuna yoğunlaşmaya başladı. Altay futbolcusu Cenk ise transfer döneminin gözdesi olarak karşımıza çıkıyor. Yetenekli futbolcuyu çok sayıda farklı futbol takımının da istediği biliniyor.

Altay takımının yetenekli futbolcusu olan Özkacar,  çok sayıda farklı kulüpten teklif aldığı için transfer döneminin favorisi olarak da karşımıza çıkıyor. Altay takımının futbol şube sorumlusu olan Hilmi Bozok konuya dair önemli bir açıklamada da bulunuyor. Yapmış olduğu açıklamada transfer çalışmalarına değinen Bozok, Cenk’in transferine dair de bilgi verdi.

Tam 6 Farklı Kulüp İstiyor

Altay futbolcusu Cenk transfer döneminin yıldız futbolcusu olarak tanımlanıyor. Bu kapsamda yetenekli futbolcunun çok sayıda farklı takımdan dan transfer teklifi aldığı biliniyor. Altay takımının futbol şubesi sorumlusu, bu konuya dair önemli bilgiler verdi.

Altay takımı futbol şubesinin sorumlusu olan Hilmi Bozok; Cenk Özkacar’ı toplamda 6 farklı takımın istediğini açıkladı. Henüz 20 yaşındaki genç futbolsunun taliplisinin fazla olmasının teklifleri ise sezon sonu itibariyle değerlendireceklerini ifade etti.