Altaylı futbolcu Yılmaz

Yılmaz Özeren: Altay Pes Etmez!

Birinci ligin iddialı takımları arasında yer alan Altay takımının futbolcuları takımlarından eminler. Altaylı futbolcu Yılmaz, takımlarının pes etmeyeceğini Süper Lige çıkacaklarını yineledi. Yaptığı açıklamada Altay takımının kendisinin yuvası olduğuna değinen Yılmaz Özeren, geleceğe dair de iddialı konuştu.

Süper Lige mutlaka çıkacağız diye konuşan Özeren, siyah beyazlı takımının kendisinin yuvası olduğunu sözlerine ekledi. Yeşil sahalara inmek için gün saydıklarını ifade eden yetenekli futbolcu, Altay takımının çok önemli bir camia olduğunu da sözlerine ekledi.

Altay Çok Büyük Bir Camia

Altay takımına sezon başı itibariyle transfer olan Yılmaz Özeren, geldikten sonra Altay takımının ne kadar büyük bir camia olduğunu çok daha iyi anladığını da sözlerine ekledi. Hedeflerine mutlaka ulaşacaklarını ifade eden Altaylı futbolcu Özeren, takım olarak bu duruma inançlarının da tam olduğunu belirtti.

Korona virüs pandemi sürecinden futboldan uzak kaldıklarını ifade eden Yılmaz Özeren, Altay’ın bu süreci etkili bir antrenman süreciyle geçirdiğini de sözlerine ekledi. 31 yaşındaki deneyimli futbolcu yaptığı açıklamada Bornova stadından da övgü dolu sözlerle övgülerde bulundu.