Yalçın Koşuvak Altayspor

Hilmi Bozok: Yalçın Koşukavak Altayspor İle Devam Edecek

İkinci yarının başında gerçekleştirilen dönüşüm ile Süper Lig hasretini sonlandırmak isteyen Altay Spor takımı Yalçın Koşukavak’a emanet etmişti. Sonrasında Altay Spor Yalçın Koşukavak ile çıktığı 6 karşılaşmada 3 galibiyet ve 3 beraberlik alarak play – off yarışına dahil etmişti. Bu sonuçların ardından öne çıkan Yalçın Koşukavak Fenerbahçe ile anıldı. Ancak Altay Spor Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Hilmi Bozok ” Yalçın Koşukavak Altayspor ile devam edecek ve takımımızı Süper Lig’e taşıyacak.” dedi.

Hilmi Bozok: Hocamız Süper Lig’e Odaklandı

Fenerbahçe’nin Yalçın Koşukavak teması ile ilgili detaylı bilgiler veren Hilmi Bozok süreci şöyle idade etti ”Fenerbahçe tarafından hocamıza bir teklif geldi. Başkanlar arasında görüşme gerçekleştirildi. Yalçın Koşukavak Altay Spor’a Süper Lig’e taşımak için geldiğinin bilincinde olarak bu hedefe kilitlendiğini ifade ederek teşekkür etti ve şimdilik konu kapandı.” dedi.

Bozok: Alınan Karara Uyacağız

Yalçın Koşukavak Altayspor ile yoluna devam edecek diyen Bozok virüs konusunda da açıklama yaptı. Koronavirüs tehdidinden dolayı karşılaşmaların seyircisiz devam etmesi ile ilgili konuşan Hilmi Bozok ”Tüm dünyayı etkisi altına almış ciddi bir tehditle karşı karşıyayız. Oyuncularımız karşılaşmaya çıkacakları için rahat değiller. Ancak alınan karara uymak zorunda olduğumuzu ifade ettik.” dedi.