Altay

Altay Süper Ligde Olmalı!

İzmir temsilcisi takımın başarılı bir stoperi olan Gençer Cansev; sezon sonunda şampiyon olacaklarına dair taraftarlara söz verdi! Altay takımının yerinin Süper Lig olduğunu ifade eden Cansev; taraftarlara süreç hakkında da bilgi verdi.

Tecrübeli stoper; Altay taraftarlarına son dönemlere dair açıklamalarda bulundu. Siyah beyazlı takımın başarılı oyuncusu, liglerin ertelenmesi konusunda açıklamalarda bulunarak, Altay’ın yerinin Süper Lig olduğunu sözlerine ekledi. Altay’ın Süper Lige çıkması konusunda son derece iddialı olan Cansev; Play – Off yarışının içerisinde yer aldıklarını da ifade etti.

En Kötü Play – Off ile Çıkarız!

Süper Lige çıkacaklarına olan inançlarının tam olduğunu ifade eden Altay takımının tecrübeli futbolcusu, en köyü Play – Off oynayarak, Süper Lige çıkacaklarını da sözlerine ekledi. Ligde öncelikli hedeflerinin Play – Off’u yakalamak olduğunu ifade eden Cansev; bunu yakaladıktan sonra ilk iki için etkili bir mücadele içerisinde yer aldıklarını da sözlerine ekledi.

Şampiyonluk ortalamasına sahip bir takım olduklarını vurgulayan başarılı futbolcu; Süper Lige çıkacaklarından emin olduğunu da sözlerine ekledi. Öte yandan Altay’da çok mutlu olduğunu ifade edem Cansev; Süper Lig mücadelesinde etkili bir mücadelenin içerisinde yer aldıklarını da sözlerine ekledi.