Altay transfer

Altay Transfer Konusunda İddialı

İç transfer konusunda oldukça başarılı bir grafik ortaya koyan Altay takımı, pek çok oyuncusuyla yeniden sözleşme imzalamayı başardı. Altay transfer konusunda elini çabuk tutarak, ilk önce kendi futbolcularıyla transfer çalışmalarını noktaladı. Böylece iç transferde başarılı bir grafik ortaya koymayı başaran Altay takımı gözünü dış transfere çevirdi!

Siyah beyazlı ekip iç transferde adeta atağa geçerek, etkili bir performans ortaya koydu. Bu kapsamda pek çok oyuncusuyla sözleşme yenileyen Altay’da yabancı futbolcuların çoğunun takımda kaldığı da ifade ediliyor. Süper Lige çıkma mücadelesi veren Altay, iç transferde önemli bir başarı elde etti.

Yabancılarla Sözleşme Uzatıldı

Yabancı futbolcularla sözleşme uzatan Altay transfer döneminin hızlı takımları arasında yer aldı. İlk önce Kappel ile Putsila ile sözleşme yenileyen Altay takımı daha sonra diğer futbolcularıyla da birer birer sözleşme yeniledi. Bu kapsamda Portekizli futbolcu Paixao ile de 2 yıllık sözleşme imzalayan Altay, böylece başarılı golcüyü kadrosunda tutmuş oldu.

İç transferin hareketli takımı olan Altay Türk futbolcularıyla sözleşme yenilemeye devam etti. Bu kapsamda kaptan Özgür ile sözleşme yenileyen takımın, pek çok futbolcusuyla da sözleşme yenilediği biliniyor.