Altay teknik direktörü Yalçın Koşukavak

Yalçın Koşukavak Altay’a Güç Verdi

Süper Lige çıkma mücadelesi veren Altay takımının teknik direktörü olan Koşukavak, takımına hayat verdi. Altay teknik direktörü Yalçın Koşukavak, 5 yıl öncesinde Altay takımıyla küme düşme acısı yaşamıştı. Ancak bu sene takımıyla Süper Lige çıkmak için iddialı bir şekilde mücadele ediyor.

Altay takımının altyapısında kaleci olarak forma giymiş olan Koşukavak, teknik direktörlük kariyerinin ilk yılında da Altay takımının başında yer alıyordu. O dönem takımını küme düşmekten kurtaramayan Yalçın Koşukavak, bu sezon takımını Süper Lige çıkarmayı istiyor.

Koşukavak Takımını İddialı Duruma Getirdi

Bu sezon itibariyle Altay takımının başına geçen Yalçın Koşukavak, takımıyla birlikte çıktığı maçlardan 4 tanesini kazanmayı başardı. 3 maçtan da beraberlikle ayrılan Koşukavak, böylece takımını iddialı bir konumu da yükseltmeyi başardı.

Altay teknik direktörü Yalçın Koşukavak, yıl önceki üzüntülü vedayı unutturacak gibi. Geçtiğimiz hafta Akhisarspor’u da yenmeyi başaran Altay takımının teknik direktörü, bu sayede süper lige çıkmak için etkili bir mücadeleyi de ortaya koymayı başarıyor.