Altay sportif direktörü Murat Uluç

Altay İçin Her Maç Final!

Süper Lige çıkmak konusunda iddialı bir şekilde hazırlık yapan takımlar arasında yer alan Altay artık her maça final gözüyle bakıyor. Altay sportif direktörü Murat Uluç, konuya dair bir açıklama yaparak Altay takımı hakkında bilgi verdi. 27 Haziran tarihi itibariyle Eskişehirspor futbol takımı ile karşı karşıya gelecek olan siyah beyazlı takım, bu maçı mutlak süratle kazanmayı çok istiyor.

Eskişehirspor futbol takımına konuk olacak olan Altay futbol takımı, artık önünde tüm maçlara final gözüyle bakıyor. Konuya dair açıklamalarda bulunan Murat Uluç, Eskişehirspor maçını kazandıktan sonra rakiplerini bekleyeceklerini ifade etti. Kendileri için artık her maçın önemli olduğunu ifade eden Uluç, Süper Lig konusunda da iddialı konuştu!

5 Maçlı Bir Final Oynayacağız

Altay sportif direktörü Murat Uluç kalan 5 maçlarını da kazanarak Süper Lige çıkmayı istediklerini ifade ederek, bu 5 maça final maçı olarak baktıklarının da altını çizdi. Erzurumspor takımıyla birlikte Süper Lig mücadelesi veren Altay takımı, aynı zamanda Hatayspor takımını da yakalamayı istiyor.

Eskişehirspor maçına ciddi bir şekilde hazırlandıklarını ifade eden Murat Uluç, sezonun tamamlanmasına sadece 5 maç kaldığını da ifade etti. Kendileri için her maçın final olduğunu ifade eden Murat Uluç, gelecek adına da iddialı konuştu!