Altay Süper Lig

Altay Son 5 Maçta 5 Galibiyet Hedefliyor

Süper Lige çıkmak için etkili bir mücadele ortaya koymayı başaran takımların arasında yer alan Altay kalan 5 maçın 5’inden de galibiyetle ayrılmayı hedefliyor. Altay Süper Lig hedefi için etkili bir mücadeleyi ortaya koymaya hazırlanıyor. Bu kapsamda geçen hafta Akhisarsporla karşı karşıya gelen Altay, bu takımı 3 – 1 mağlup etmişti.

Konuya dair açıklamalarda bulunan Altay takımının profesyonel şube sorumlusu olan Hilmi Bozok, Süper Lig hedeflerinden söz etti. Bu kapsamda kalan 5 maçlarını da kazanacaklarına inandıklarını ifade eden Bozok, Akhisar maçı için de futbolcularını tebrik etti.

Kalan 5 Maçımızı da Kazanacağız

Altay takımının profesyonel şube sorumlusu olan Hilmi Bozok, yazılı açıklamada bulundu. Yaptığı yazılı açıklamada Altay Süper Lig hedefine inanıyor diyen Bozok, bunun için kalan 5 maçı da kazanmayı istediklerini ifade etti. 29. Hafta oynan Akhisar maçındaki galibiyetten dolayı futbolcularını tebrik eden Bozok, Süper Lige çıkacaklarını da ifade etti.

17 yıllık hasretin son bulacağını ifade eden Hilmi Bozok, bu sezon Süper Lige çıkacaklarını da belirtti. Şuan ligde 3. Sıraya yerleşen Altay takımının, kalan maçlarını da kazanarak, Süper Lige çıkmayı hedeflediği biliniyor.