Marco Paixao Altay

Marco Paixao Altay’ı Taşıyor

Süper Lige çıkma mücadelesi veren Altay futbol takımını takımın yetenekli golcüsü Paixao sırtlıyor. Takımının adeta itici gücü olan Marco Paixao Altay takımının itici gücü olarak karşımıza çıkıyor. Şimdiye kadar toplamda 19 gol atmayı başaran yetenekli golcü 1. Ligin de gol kralı olarak karşımıza çıkıyor.

Sezon sonu itibariyle Altay takımını Süper Lige çıkaracağız, şeklinde bir açıklamada bulunan Paixao, taraftarlar tarafından da çok seviliyor. Akhisarspor maçında da etkili oyunuyla ön plana çıkan yetenekli golcü, Altay takımının Süper Lige çıkacağından da emin görünüyor.

Altay Süper Lige Çıkacak!

Altay takımının Süper Lige çıkacağına inancının tam olduğunu ifade eden Marco, aynı zamanda oyunuyla da büyük beğeni kazanıyor. Marco Paixao Altay takımını Süper Lige çıkarmak için etkili bir oyun ortaya koymayı da ihmal etmiyor.

Altay takımının Akhisarspor maçında da etkili bir oyun ortaya koyan Marco Paixao, bu maçın 3 -1 kazanılmasında da etkili oluyor. Pandemi sürecini oldukça iyi değerlendirdiklerini ifade eden Marco, Altay takımının Süper Lige çıkacağından da emin olduğunu ifade ediyor.