Altay Eskişehirspor maçı

Altay Eskişehirspor’da 2 Puan Bıraktı!

Süper Lige çıkma mücadelesi veren Altay takımı 30. Hafta maçında Eskişehirspor takımıyla 2 – 2 berabere kaldı. Böylece Süper Lige çıkma mücadelesinde yara alan Altay takımı, artık önümüzdeki maçlara bakıyor. Altay Eskişehirspor maçı sonrasında ise birtakım olayların yaşanıldığı belirtildi.

Altay ile Eskişehirspor arasında oynanan karşılaşma sırasında Altay takımının teknik direktörü olan Yalçın Koşukavak’ın Eskişehir yedek kulübesine laf attığı iddia edildi. Bu olay sonrasında ise sahada istenilmeyen hareketlerin yaşanıldığı ifade ediliyor.

Altay Takımı Üzgün

TFF 1. Ligin iddialı takımları arasında yer alan Altay Eskişehirspor maçı sonrasında iki puan kaybetmesinin üzüntüsünü yaşıyor. Ligde ilk ikide yer almak isteyen Altay takımının olmadı Play Off oynamayı hedeflediği biliniyor. Oldukça etkili bir antrenman süreci yaşayan Altay takımının bundan sonraki maçlara daha etkili bir şekilde asılacağı da ifade ediliyor.

Eskişehirspor karşılaşması sonrasında açıklama yapan Altay takımının teknik direktörü Yalçın Koşukavak, bundan sonraki maçlara daha fazla konsantre olacaklarını ifade ediyor.