Mustafa Uluç

Murat Uluç: Süper Lig Heyecanı Yaşamak İstiyoruz

Altay takımının sportif direktörü olan Mustafa Uluç; önemli açıklamalarda bulunarak; şimdiye kadar Altay takımında iki kupa kaldırdığını ifade ederek; Süper Lig heyecanını da yaşamayı çok istediğini açıkladı. Altay’ın pek çok başarısından attığı gollerle büyük etkisi olan eski futbolcu; sportif direktör olarak da Süper Lige yükseldiklerini görmeyi çok istediğini ifade etti.

Altay takımıyla 2016 – 2017 sezonunda 3. Ligde şampiyonluğu yaşadıklarını ifade eden yetenekli eski golcü; bir sonraki sezonda da ikinci ligde şampiyonluk yaşadıklarını ifade etti. Sözlerine bu iki kupaya bir de süper lige çıkma başarısını eklemeyi istediğini söyleyerek devam eden Uluç; bu başarının heyecanını şimdiden hissettiklerini de ifade ediyor.

Altay’da Süper Lig Unvanı Kazanmak İstiyorum

Altay’la birlikte Süper Lige yükselerek yeni bir apolet takmayı istediğini ifade eden Mustafa Uluç; böylece hem takımının hem de kendisinin Süper Lig heyecanını yaşamayı istediklerini açıklıyor. Şimdiye kadar attığı gollerle takımına katkı sunan eski futbolcu; İzmir temsilcisinin Süper Lige çıkması için ellerinden geleni yapacaklarını da ifa ediyor.

Yapmış olduğu açıklamada futbol hayatındaki unutulmaz gollere de değinen yetenekli golcü; Uzatmalara Kütahyaspor’a attığı golün kendisi için özel bir anlamı olduğunu da açıkladı. Yine Sakaryaspor takımına attığı golün de kendisi için anlamı olduğunu ifade eden Uluç; bu sezon Süper Lige Çıkacaklarına inancının tam olduğu da ifade ediliyor.