Altay kadrosu

Altay Takımı Kadroda Değişikliğe Gidiyor!

Osmanlıspor karşılaşmasının hazırlıklarına devam eden Altay kadrosu zorunlu bir revizyona tabi tutulacak. Süper Lige çıkma mücadelesi veren takımlar arasında yer alan Altay, geçen haftaki Eskişehirspor beraberliğinin yaralarını sarmak istiyor.

Düşme hattında bulunan Osmanlıspor futbol takımıyla karşı karşıya gelecek olan Altay takımı bu maçı mutlaka kazanmayı istiyor. Bu kapsamda kadrosunda da zorunlu bir değişikliğe gitmek durumunda kalan siyah beyazlı ekibin, bu değişiklikten nasıl etkileneceği ise önemli bir merak konusu olarak karşımıza çıkıyor.

Abdülkerim ile Abdülhamit Yok

Altay kadrosu bünyesinde yer alan iki önemli futbolcu bu haftaki Osmanlıspor maçında oynayamayacak. Her iki futbolcu da sarı kart cezalısı olduğu için Osmanlıspor maçı için Altay takımı zorunlu bir revizyona gitme kararı aldı.

Altay takımının iki yetenekli oyuncusunun yerine kimlerin oynayacağı ise önemli bir merak konusu olarak karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda her iki futbolcunun yerine Altay takımının tecrübeli futbolcusu İbrahim Öztürk ile genç yetenek Cenk’in görev alacağı düşünüyor.