Altay Dış Transfer Çalışmaları Yoğun Geçiyor

Altay Dış Transfer Çalışmaları Yoğun Geçiyor

Geçtiğimiz sezon başında etkili oyunuyla göz dolduran ancak sezon sonunda beklediğini bulamayan Altay dış transfer çalışmaları konusunda etkili bir faaliyet yürütüyor. Bu kapsamda kadrosunu güçlendirmeyi hedefleyen Siyah Beyazlı ekibin, Osmanlıspor takımının ön liberosuyla görüştüğü ifade ediliyor.
Osmanlıspor futbol takımının geçtiğimiz sezon ön libero mevkiinde oynayan Blagojevic ile anlaşmaya varan Altay, dış transfere hız kesmeden devam ediyor. Daha sonrasında Ümraniyespor takımının kalecisi olan Burak Öğür’le de anlaşmaya varan Altay, dış transferin hareketli takımları arasında yer alıyor.

Altay Dış Transfer Çalışmaları Yoğun Geçiyor

Altay Dış Transfer Çalışmaları Sürüyor

Altay takımı gelecek sezonun hazırlıklarına etkili bir şekilde başladı. Bu kapsamda iki oyuncuyu renklerine bağlamayı başaran Altay, farklı oyuncular için de harekete geçti. Ümraniyespor takımından Timur ile söz kesen Altay, transfer döneminin etkili takımları arasında yer alıyor.
Galatasaray takımında Sefa ve Mirza ile de söz kesen Altay takımının, gelecek sezona çok etkili bir şekilde hazırlandığı da biliniyor. Öte yandan İzmir temsilcisi takımın Tavares ile tekrar sözleşme imzalayacağı da ifade ediliyor. Tatos da gidecekler arasında yer alıyor.