Altay Eski Teknik Direktörü Açıkladı

Altay Eski Teknik Direktörü Açıkladı

TFF 1. Ligin iddialı takımları arasında yer alan Altay eski teknik direktörü Yalçın Koşukavak, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Son ana kadar Play Off’u kovalayan Altay takımın son maçlardaki performans düşüklüğünden dolayı Play Off oynayamadığı belirtiliyor. Bu kapsamda teknik direktör Yalçın Koşukavak’a bir tepki durumunun oluştuğu da biliniyor.

Konuya dair açıklamalarda bulunan Koşukavak, Fenerbahçe takımının kendisine herhangi bir teklifte bulunmadığını ifade etti. 15 Mart tarihindeki transfer olayından sonra herhangi bir transfer konusunda Fenerbahçe takımıyla bir görüşmesinin olmadığını ifade eden Koşukavak, kendisin bir görüşme talebinin de gelmediğinin altını çizdi.

Altay Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak Yok

Altay Eski Teknik Direktörü Twetter Hesabından Konuştu

Kişisel sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Yalçın Koşukavak, Altay takımında görev yaptığı sırada Fenerbahçe takımıyla bir görüşmesinin olmadığını ifade etti. Bu kapsamda Fenerbahçe’nin kendisini yeni yapılandırmada istediği bilgisini de Altay takımının başkanından öğrendiğini belirtti.

Altay takımı başkanı ile Fenerbahçe kulübü başkanı olan Ali Koç’un görüştüğünü ifade eden Yalçın Koşukavak, bu görüşmede kendisiyle ilgili kararın sezon sonuna ertelendiğini de belirtti.