Altay Ergin Keleş Transferi Bitecek!

Altay Ergin Keleş Transferi Bitecek!

TFF 1. Ligin iddialı takımları arasında yer alan Altan Ergin Keleş transferi konusunda etkili bir çalışmaya imza atıyor. Altay Ergin Keleş transferini tamamlamak için harekete geçiyor. Geçtiğimiz sezon, lig sonuna kadar iddiasını koruyan Altay, gelecek sezonun hazırlıklarını yapmaya başladı.

Siyah beyazlı takım, Akhisarspor takımının formasını giyen yetenekli oyuncu Ergin Keleş’i renklerine bağlamak için hareket etti. Tecrübeli golcüyü renklerine bağlamak isteyen Altay transferde epey de bir yol almayı başardı. Bunun için etkili bir çalışma içerisinde yer alan Altay bu transferi gerçekleştirmeye oldukça yakın!

https://www.boluspor.net/boluspor-transfer-rotasi-norvecte/

Altay Ergin Keleş Transferi Tamam Gibi

Altay takımı Akhisarspor takımının deneyimli golcüsü Ergin Keleş’i transfer etmek için harekete geçti. Bu kapsamda etkili bir transfer çalışmasını ortaya koyan Altay takımı, öte yandan Cenk’i de Fransa’nın Lyon takımına gönderdi. Yetenekli stoperi 2 milyon Euro ücret karşılığında Lyon’a gönderen Altay böylece gelecek sezonda transferler için de harekete geçti.

Öte yandan Altay takımının Akhisarspor takımıyla sözleşmesi sona ermiş olan Ergin Keleş’i renklerine bağlamak için girişimlere başladı. 33 yaşındaki deneyimli golcü ile yapılan görüşmelerde sona gelindiği ifade ediliyor.