Andreas Tatos

Andreas Tatos Altay’dan Umutlu

Süper Lig yolunda emin adımlarla ilerleyen Altay takımın tecrübeli oyuncusu Andreas Tatos, siyah beyazlı ekibin Süper Lige çıkacağından umutlu olduğunu açıkladı. Süper lige yükselme mücadelesinde kendilerinin elindeki en büyük gücün tecrübe olduğunu ifade eden Tatos, bu sayede Süper Lige de çıkacaklarını sözlerine ekledi.

Ülkemizde üçüncü sezonunu yaşayan Tatos; futbolculuk döneminin çoğunluğunu üst liglerde geçirmeye alışkın olduğunu belirtti. Altay’da pek çok futbolcunun Süper Lig tecrübesinin bulunduğunu ifade eden Tatos; Altay’lı oyunculardan da övgüyle söz etti. Özellikle sahada ne yapmamaları gerektiğini bildiklerini ifade eden Yunan futbolcu; bu sayede lige çıkma yolunda avantajlı olduklarını de sözlerine ekledi.

Son 6 Haftada Hedefe Gideceğiz

Altay takımındaki tecrübeli futbolcuların sayesinde takımın son 6 maçını kazanarak Süper Lige yükseleceğini ifade eden Andreas Tatos; korona salgınından dolayı da üzgün olduğunu açıkladı. Bu salgının liglerin ertelenmesine neden olduğunu belirten yetenekli futbolcu; bu dönemde çalışmalarına bireysel olarak devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Karantina günlerinde bireysel olarak çalıştığını belirten yetenekli futbolcu; evde sevdikleriyle birlikte olduğunu ifade ederek; zaman zaman Yunanistan’daki dostlarıyla da iletişime geçtiğini ifade etti. Ayrıca yaşanılan sürece dair tüm takıma bilgi verildiğini belirten Tatos; artık liglerin açılmasını beklediklerini sözlerine ekledi.