Altay başkanı

Altay Başkanı TFF İle Görüştü

Altay Başkanı TFF İle Görüştü

Süper Lige çıkma mücadelesi veren Altay’ın başkanı olan Özgür Ekmekçioğlu TFF ve Merkez Hakem Kurulu ile görüşmelerde bulundu. Altay başkanı özellikle evlerinde oynadıkları maçları kazanırken, deplasman maçlarında beklenileni veremediklerini belirtiyor.

Yakın zamana kadar Süper Lige çıkma mücadelesinde etkili bir şekilde var olan Altay takımı, son zamanlardaki puan kayıpları neticesinde Play Off hattından uzaklaştı. Play Off hattına 2 puan uzaklıkta yer alan Altay, bu durumu lehine çevirmek için harekete geçti.

altay başkanı

Altay Başkanı Hakemlerden Dertli

Hakemlerin vermiş olduğu kararlardan memnun olmayan Altay’ın başkanı, bizzat TFF yetkilileriyle görüştü. Özellikle hakem hatalarına değinen Ekmekçioğlu, bu durumun kendi aleyhlerine olduğunu da ifade etti. Deplasmanlarda üst üste yenilgi aldıklarını ifade eden Özgür Ekmekçioğlu hem TFF yetkilileriyle hem de Merkez Hakem Kurulu ile görüşmeler yaptı.

Hakemlerin kararlarını verirken çok daha titiz davranmaları gerektiğini ifade eden Özgür Ekmekçioğlu, bu duruma dair düşüncelerini de paylaştı. Altay takımının önümüzdeki maçları kazanarak, Süper Lig iddiasına kaldıkları yerden devam etmeyi istedikleri de ifade ediliyor.