Altay Golcüleri Sessiz!

Altay Golcüleri Sessiz!

Süper Lige çıkma mücadelesi veren Altay zor bir dönem geçiriyor. Bu durumun oluşmasında Altay Golcüleri ile ileri hat oyuncuların sessiz kalmasının neden olduğu ifade ediliyor. Zirve mücadelesi veren Altay, Erzurumspor takımına 1 – 0 yenilince üst sıralardaki iddiasını da azalttı.

Süper Lige çıkmak için Play – Off oynamayı hedefleyen Altay takımının son karşılaşmalardan sonra Play –Off şansını zora soktuğu ifade ediliyor. Bu kapsamda Atay takımının özellikle gol yollarında başarısız olmasının bu durumun ortaya çıkmasında etkili olduğu da ifade ediliyor.

Altay Golcüleri Sessiz!

Altay Golcüleri Sustu!

Son maçlarda adeta suskuna dönen Altay golcüleri, son haftalarda performans sergileyemedi. Bu durum ise doğal olarak Altay takımının puan kayıpları yaşamasına neden oluyor. Erzurumspor maçını 1 – 0 kaybeden İzmir temsilcisi takım, uzun süreden beri ilk kez gol atmadan maç tamamlamış oldu.

Özellikle Kerim, Kappel, Putsila ile Paixao gibi golcülerin suskunluğu Erzurumspor maçının kaybedilmesinde de etkili oldu. Öte yandan takımın sergilediği oyundan pek de memnun olmayan taraftarların bundan dolayı takım oyuncuları ile teknik direktör Koşukavak’a tepkili oldukları da bildirildi.