Özgür Özkaya

Özgür Özkaya Altay Hakkında Konuştu

Süper Lige çıkma mücadelesi veren futbol takımları arasında yer alan Altay takımının kaptanı Özgür Özkaya, önemli açıklamalarda bulundu. Özkaya yapmış olduğu açıklamada takımlarını Süper Lige çıkarmak için mücadele ettiklerinin altını çizdi. Emeklerinin karşılığını almak için etkili bir şekilde mücadele edeceklerini ifade eden kaptan, Süper Lige çıkacakları da ifade etti.

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig takımları arasında yer alan Altay, Süper Lige çıkma mücadelesinin etkili takımları arasında yer alıyor. Siyah beyazlı takımı süper lige taşımayı hedeflediklerini açıklayan takım kaptanı, takım olarak iyi bir hava yakaladıklarını da ifade ediyor.

Takım Kaptanı Olmak Gurur Verici

Altay gibi büyük bir camiaya ait futbol takımının kaptanı olmasının kendisi için gurur verici bir durum olduğunu ifade eden kaptan; takım olarak oldukça iddialı olduklarını da belirtiyor. Altay takımının kaptanı; hedefe kilitlendiklerini ifade ederek, bunun için etkili bir çalışma döneminin içerisinde yer aldıklarını da belirtti.

Korona virüs sürecinde liglere ara  verildiğini ifade eden kaptan, ancak takım olarak bu dönemde de çalışmalarına bireysel olarak devam ettiklerinin altını çizdi. Süper Lige çıkacaklarına inandıklarını ifade eden kaptan; bunun için etkili bir şekilde çalıştıklarını da ifade etti.