Altay Adana Demirspor Maçı Nasıl Sonuçlanacak?

Altay Adana Demirspor Maçı Nasıl Sonuçlanacak?

Süper Lige çıkmak konusunda mücadele eden Altay ile Adana Demirspor takımları 31. Hafta maçında karşı karşıya gelecek. Altay Adana Demirspor maçı sonucunun ligin üst sıralarını etkileyeceğine de kesin gözüyle bakılıyor. Bundan dolayı söz konusu maçın sonuçları büyük bir heyecanla bekleniliyor.

Adana Demirspor futbol takımı geçtiğimiz hafta itibariyle Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor futbol takımını 2 – 1 yenmeni başarmıştı. Bu galibiyetten sonra Adana temsilcisi takım, TFF 1. Ligde 2. Sıraya da yükselmişti. Altay maçının bu kapsamda üst sıralardaki en çok merak edilen maç olduğu da ifade ediliyor.

Altay Adana Demirspor Maçı Bekleniliyor

Altay takımı ile Adana Demirspor arasındaki maç, Adana Demirspor’un evinde yapılacak. Dolayısıyla Altay Adana Demirspor Maçı konusunda ev sahibi olan Adana Demirspor’un avantajlı olduğu da biliniyor. Bu maça oldukça önem veren Altay takımının bu maçı kazanarak ligdeki iddiasını sürdürmeyi planladığı da biliniyor.

Adana Demirspor ile Altay arasındaki karşılaşmanın Süper Lige çıkmak isteyen tüm takımları yakından ilgilendirdiğini söylemek de mümkün oluyor. Bu kapsamda Adana Demirspor takımının da bu maçı kaybetmek istemediği ifade ediliyor.