Altay futbol

Özgür Altay’daki Yerini Garantiledi!

Altay futbol takımının ikinci sezonunu tamamlayacak olan Özgür Özkaya;  siyah beyazlı takımdaki yerini sağlamlaştırıyor. Özellikle bu sezon itibariyle etkili bir oyun ortaya koymayı başaran yetenekli oyuncunun şimdiye kadar Altay’a gelen tüm teknik direktörlerin de vazgeçilmezleri arasında yer aldı.

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig’in etkili takımları arasında yer alan Altay’da Özgür Özkaya’nın yerini iyiden iyiye garantilediği ifade ediliyor. Bu kapsamda yetenekli oyuncunun etkili bir oyun ortaya koyarak şimdiye kadar takıma gelen tüm antrenörlerin de vazgeçilmez oyuncusu haline geldiği de ifade ediliyor.

Kaptan Etkili Oyunuyla Beğeni Kazanıyor

Altay takımının kaptanı olan Özgür Özkaya; iki sezon boyuncu siyah beyazlı takımda görev yapan tüm teknik direktörlerin de vazgeçilmez oyuncusu olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Şimdiye kadar oynanan toplam 28 haftada tam 25 maç forma giyen yetenekli oyuncu; geçen sezonda da ligde 29 maçta forma giyme başarısını göstermişti.

Korona virüs salgını sonrasındaki ara dönemde İstanbul’da ailesinin yanında bulunan yetenekli savunmacı; çalışmalarına bireysel olarak devam ettiğini ifade ediyor. Bu kapsamda çalışmalarına evden ve oturduğu binanın sitesi içerisinde yer alan koşu parkurunda devam eden yetenekli oyuncu; kalan maçların tamamını kazanmak istediklerini de sözlerine ekliyor.