Altay Spor Süper Lig

Ahmet Taşpınar: Altay Spor Süper Lig Bileti Alacak

Süper Lig mücadelesinin kıran kırana verildiği TFF 1. Lig’de mücadele eden Altay Spor ikinci yarıda gösterdiği performansla ligin iddialı ekiplerinden biri konumuna geldi. Altay Spor’un başkanlığını da yapmış olan Yüksek Divan Kurulu Başkanı Ahmet Taşpınar Altay TV’de katıldığı programda ”Altay Spor Süper Lig bileti alacak.” açıklamasında bulundu.

Taşpınar: Takımımız İyi Bir Hava Yakaladı

Altay Spor Kurumsal İletişim Direktörü Can Erbesler’e konuk olan Ahmet Taşpınar Altay Spor’un hedefleri ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Taşpınar ”Oyuncularımız Süper Lig havasına girdi, istekli ve hırslı oynuyorlar. Yakaladığımız galibiyet ve yenilmezlik serisi de olumlu bir hava kattı. Taraftarımız da oyuncularımıza desteğini artırdı. Camia olarak Süper Lig hedefine kilitlendik. Bu yolun sonunun Süper Lig olmasını umut ediyoruz.” dedi.

Taşpınar: 6 Puanlık Maçlar Oynayacağız

Ligde kalan 6 haftada play – off hattındaki rakiplerinden Adana Demirspor, Akhisar Belediyespor ve BB Erzurumspor ile karşılaşacak olan Altay Spor kritik mücadelelerde puan arayacak. Bu zorlu mücadeleleri değerlendiren Ahmet Taşpınar ”Bu karşılaşmalar 6 puanlık kritik maçlar olacak. Altay Spor Süper Lig biletini bu zorlu mücadeleleri kazanarak alacak.” dedi.