Altayın Yeni Transferi Ziya Alkurt Olacak Mı?

Altayın Yeni Transferi Ziya Alkurt Olacak Mı?

Yeni sezona iddialı bir şekilde hazırlanan Altayın yeni transferi Ziya Alkurt takımın kadrosuna dahil oldu! Böylece Altay bir önemli transfere daha imzasını atmayı başardı. Üstelik Altay bu transferiyle önemli bir mevkiine de önemli bir futbolcuyu dahil etmiş oldu. 29 yaşındaki yetenekli futbolcuyla prensipte anlaşan Altay, gelecek sezona iddialı bir şekilde hazırlanıyor.

Kayserispor futbol takımından sezon sonu itibariyle ayrılan Ziya Alkurt Altay takımıyla anlaşmak üzere. Alınan bilgilere göre her iki tarafında bu işi bitirdikleri ve yetenekli futbolcunun Altay takımının kampına katılacağının kesin olduğu ifade ediliyor.

Altayın Yeni Transferi Ziya Alkurt Olacak Mı?

Altayın Yeni Transferi Ziya Alkurt

Yeni sezona etkili bir şekilde hazırlık yapan Altay futbol takımının transfer çalışmasına da hız verdiği biliniyor. Bu kapsamda dış transferde de etkili bir çalışma ortaya koyan Altay takımının Kayserispor futbol takımından Ziya Alkurt’la görüştüğü ifade ediliyor. Bu kapsamda her iki tarafın da birbirleriyle prensipte anlaştığı ifade ediliyor.

29 yaşındaki tecrübeli futbolcunun Afyonkarahisar’daki kampa katılım göstermesinin beklendiği ifade ediliyor. Yetenekli futbolcu daha önce 1461 Trabzon dahil olmak üzere Giresunspor ve Denizlispor futbol takımında da görev aldığı biliniyor.