Altay Transfer Çalışmaları Sürüyor

Altay Transfer Çalışmaları Sürüyor

Geçtiğimiz sezon itibariyle etkili bir mücadeleyi ortaya koyan Altay transfer çalışmaları konusunda etkili bir performans ortaya koyuyor. Bu kapsamda yabancı transfer çalışmaları konusunda da iddialı olan siyah beyazlı takım; Khaly Thiam ile anlaştı.

Geçtiğimiz sezon itibariyle Süper Lige çıkma mücadelesi veren ve iddiasını son maçlara kadar taşıyan Altay, gelecek sezonun hazırlıklarına da devam ediyor. Bu kapsamda Senegalli bir futbolcuyla anlaşan Altay takımının bu sayede orta sahasını da güçlendirmeyi amaçladığı ifade ediliyor.

Altay Transfer Çalışmaları Sürüyor

Altay Transfer Çalışmaları Devam Ediyor

Yeni sezonun hazırlıklarına etkili bir şekilde devam eden Altay yeni transferlere de imza atıyor. Senegalli orta saha oyuncusu olan Khaly Thiam ile de anlaşmaya varan Altay, böylece kadrosunu güçlendirmeyi hedefliyor. Böylece gelecek sezon için çok daha etkili bir güce ulaşmak isteyen Altay, transferler çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Altay kulübü tarafından yapılan açıklamaya göre Bulgaristan’da Levski Sofya futbol takımında forma giymekte olan Khaly Thiam ile anlaşmaya varıldı. 26 yaşındaki yetenekli oyuncuyu renklerine bağlayan Altay, Khaly Thiam ile 1 yıllık bir sözleşme imzaladı.