Altay Quaresma Transferi Konusunda İddialı

Altay Quaresma Transferi Konusunda İddialı

Yeni sezona hazırlık yapan Altay Quaresma transferi konusunda oldukça iddialı açıklamalarda bulunuyor. Uzun yılları boyunca Beşiktaş’ın formasını giyen Quaresma, geçen sezon itibariyle de Kasımpaşa formasını giyiyordu. Yeni sezon için Altay takımıyla anlaştığı iddia edilen Quaresma, İzmir takımıyla görüşmelere devam ediyor.

Gelecek sezona etkili transferlerle hazırlık yapan Altay takımı gözünü eski Beşiktaşlı futbolcu Quaresma’ya çevirdi! Bu kapsamda yetenekli futbolcuyla görüşen Altay takımının, onu transfer etmek için harekete geçtiği ifade ediliyor. Portekizli futbolcuyu renklerine bağlamak isteyen Altay futbol takımının bu transferde sona geldiği de ifade ediliyor.

Altay Quaresma Transferi Konusunda İddialı

Altay Quaresma Transferi Son Aşamada!

Quaresma transferi konusunda son aşamada olan siyah beyazlı takımın, yüzde 85 ihtimalle tecrübeli futbolcuyla anlaşacağı ifade ediliyor. Kulüp başkanı olan Barış Ekmekçioğlu yaptığı açıklamada tecrübeli oyuncuyla görüşmelerinin oldukça olumlu bir havada geçtiğinin de altını çiziyor.

Konuya dair açıklama yapan Altay takımının futbol şubesi sorumlusu olan Hilmi Bozok da transfer haberlerini doğruluyor. Quaresma ile görüşmelerinin son aşamada olduğunu ifade eden Bozok, Quaresma’nın transfer teklifine olumlu yaklaştığını da belirtiyor.