Altay altyapısı futbolcusu

Altay’da Erdi Dikmen Transferi Askıda

Altay’da Erdi Dikmen Transferi Askıda

Birinci ligin etkili takımları arasında yer alan Altay, transfer dönemine hızlı girdi. İlk önce Altay altyapısı futbolcusu olan Cenk Özkacar’ı yüksek bir bedelle satmayı planlayan takımın; böylece kasasını da doldurmayı planladığı ifade edildi.

Altay takımının başkanı olan Özgür Ekmekçioğlu yapmış olduğu açıklamada; Keçiörengücü futbolcusu olan Erdi Dikmen’i almayı planlıyordu. Ancak Keçiörengücü takımının bonservis ücretini fazla tutması bu transferin askıya alınmasına neden oldu.

3 Milyon TL Bonservis İsteniyor!

Altay takımının kadrosuna katmayı istediği Erdi Dikmen’in transfer maliyetinin beklenilenden fazla olduğu ifade ediliyor. Bu kapsamda Keçiörengücü takımının bu futbolcu için bonservis ücreti olarak 3 milyon TL bonservis istediğini bildirildi. Bundan dolayı söz konusu transferde Altay takımının frene bastığı ifade ediliyor.

Altay takımının başkanı olan Özür Ekmekçioğlu Altay altyapısı oyuncusu olarak takımın a kadrosuna kadar çıkan Cenk Özkacar’ı yüksek bonservisle satmayı umuyor. Bu transfer gerçekleşirse; kulübün de kasasının dolacağı ifade ediliyor. Öte yandan Erdi Dikmen’in transferinin de bir süreliğine askıya alındığı ifade ediliyor.