Altay Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak Yok

Altay Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak Yok

Süper Lige doğrudan çıkma mücadelesi veren Adanaspor teknik direktörü Yalçın Koşukavak, takımının final maçların yok. TFF 1. Lig maçlarının bitimine 3 hafta kala Osmanlıspor galibiyeti alan Altay takımı artık Süper Lige çıkmak konusunda çok daha umutlu.

Ancak takımın teknik direktörü olan Yalçın Koşukavak’ın takımının başında olamayacak olması, moralleri bozdu. Bu kapsamda Yalçın Koşukavak hem Adana Demirspor hem de Erzurumspor maçlarında takımının başında olamayacak.

Altay Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak Yok

Altay Teknik Direktörü Ceza Aldı

Geçtiğimiz hafta oynan Eskişehirspor Altay maçı sırasında yaşanılan olaylar sonrasında Altay teknik direktörü Yalçın Koşukavak, sarı kart yemişti. Bu maç sonrasında Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu toplanarak, Yalçın Koşukavak’a 3 maç ceza verdi.

Bilindiği gibi 2 – 2 beraberlikle sonuçlanan Eskişehirspor maçında Altay takımı ağır bir darbe almıştı. Maç sırasındaki olaylar sonrasında her iki takımada ceza yağmıştı. Bu maç sonrasında hem Eskişehirspor futbol takımı hem de Altay futbol takımına önemli cezaların da verildiği biliniyor.