Altay

Altay İki Futbolcuyla Sözleşme Uzattı!

Koronavirüs nedeniyle liglere ara verilmesi sonrasında tüm takımlarda olduğu gibi Altay Futbol Kulübü de çalışmalarına ara vermişti. Bu dönemde iki futbolcusuyla nikah tazeleyen siyah beyazlı takım; bu iki futbolcusuyla sözleşme uzattı.

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig takımlarından birisi olan Altay’ın sezonun bitmesinden önce iki farklı yabancı oyuncusuyla sözleşme yenilediği bildirildi. Altay’da ikinci sezonunu yaşayan Anton Putsia ile nikah tazeleyen siyah beyazlı takım; böylece seneye bu futbolcuyu da kadrosunda tutmuş oldu.

Leandro Kappel de Sözleşme Yenilendi!

Sözleşmesi Mayıs ayı sonu itibariyle bitecek olan Leandro Kappel ile de sözleşme yenileyen Altay Futbol Kulübü böylece iki yabancı futbolcusunu yeniden renklerine bağlamış oldu. Her iki futbolcuyla yapılan sözleşme gereği sözleşmelerin 2 yıl süreli olduğu bilgisine de ulaşıldı.

Altay’ın yönetimi ile iki yabancı futbolcunun menajerleri arasında yapılan pazarlık sonrasında her iki futbolcuyla da sözleşmelerin yenilendiği bilgisine ulaşıldı. Bu sezon itibariyle başarılı oyunlarıyla dikkatleri üzerine çeken iki futbolcunun 2 yıl süreliğine Altay’ın kadrosunda yer alması Play Off mücadelesinde Altay’ın elini güçlendireceğe benziyor.