Altay

Altay Evden Çalışacak!

Türkiye Futbol Federasyonu ile Spor Bakanlığının ortaklaşa aldıkları karar neticesinde ligler ertelenince Altay da futbolcularını evlerine göndermişti. Bu kapsamda Altaylı futbolcularının çalışmalarına evden devam edecekleri bilgisine ulaşıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig takımları arasında yer alan Altay’ın antrenman programına evden devam edeceği açıklandı. Siyah beyazlı kulüp yönetiminden yapılan açıklamaya göre; takımın antrenman çalışmalarına evde devam edileceği bilgisine ulaşıldı.

Bireysel Çalışma Yapılacak!

Siyah beyazlı kulüp yönetimin açıklamasına göre Altay futbol takımı futbolcuları antrenmanlarını artık bireysek olarak evlerinde yapacaklar. Futbolcular kendilerine verilmiş olan programa bağlı kalarak; bir antrenman çalışması yürütecekler. Böylece ligler açıldığında futbolcular da kendilerini hazır tutmuş olacaklar.

Vali Kutlu Aktaş Tesisleri dün itibariyle bir toplantıya ev sahipliği yaptı. Bu toplantıda alınan karara göre artık futbolcular evlerinden antrenmanlarına devam edecekler. Futbolculara bireysel olarak bir çalışma programı verildiği ve futbolcuların bu programa evlerinde uyması gerektiği açıklandı.