Altay

Altay Antrenman Yaptı

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig takımları arasında yer alan Altay; lige verilen aranın ardından ilk antrenman çalışmalarına başladı. Kulüpten yapılan açıklamaya göre yeni tip Koronavirüs salgından dolayı liglerin ertelenmesi neticesinde Altay’ın 3 gün sürekle izin yaptığı belirtildi. 3 günlük aradan sonra Altay’ın bugün itibariyle antrenmanlarına yeniden başladığı bildirildi.

Kulüp tesislerinde yapılan dezenfekte çalışmaları sonrasına takımın Vali Kutlu Aktaş Tesislerinde bir araya geldiği bildirildi. Antrenman kulüp teknik direktörü olan Yalçın Koşukavak’ın öncülüğünde yapıldı. Antrenman öncesinde futbolcu ve personelle bir toplantının yapıldığı da belirtildi.

Kulüp Tesisleri Dezenfekte Edildi

Koronavirüs tehdidi nedeninden dolayı lige verilen ara sonrasında 3 günlük izin yapan Altay, bugün itibariyle çalışmalarına başladı. Altay’ın futbol şube sorumlusu olan Hilmi Bozok, yapmış olduğu açıklamada kulüp tesislerinin tamamının dezenfekte edildiğini açıkladı. Bu yönde çalışmalarının devam ettiğini açıklayan Bozok, futbolcuların antrenman yapabilmeleri için gerekli koşulların da oluşturulduğunu sözlerine ekledi.

Şuan itibariyle tüm tedbirlerin alındığını ifade eden Hilmi Bozok, üst seviyede bir tedbir durumunun mevcut olduğundan da söz etti. Özellikle sağlık ve hijyen şartları bakımından kulüp tesislerinin herhangi bir sıkıntısının bulunmadığından söz eden Bozok, çalışmalarına teknik direktörlerinin öncülüğünde devam edeceklerini belirti.

One comment

Comments are closed.