Altay Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu

Altay Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu

TFF 1. Lig’in iddialı takımları arasında yer alan Altay yeni teknik direktörü Yücel İldiz ile buluştu! Teknik direktörlük için Yücel İldiz ile anlaşmaya varan siyah beyazlı ekip, böylece gelecek sezonun hazırlıklara devam etti. Altay gelecek sezonun takımını oluşturmak için etkili bir çalışma ortaya koyuyor.

Altay kulübünden yapılan açıklamaya göre Altay yönetimi tecrübeli teknik adam Yücel İldiz ile teknik direktörlük için anlaşmaya vardı. Teknik direktörlük için Yücel İldiz ile anlaşan Altay böylece gelecek sezonunun teknik kadrosunu da oluşturmuş oldu.

Altay Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu

Altay Yeni Teknik Direktörü Yücel İldiz!

Altay takımı yeni teknik direktör olarak 2000 – 2001 sezonunda Malatyaspor takımını yönetmiş olan Yücel İldiz ile anlaştı. Tecrübeli teknik adam 2009 – 2010 ile 2015 – 2016 sezonuna kadar Karabükspor takımını çalıştırmıştı. Ayrıca tecrübeli teknik adam 2018 – 2019 sezonunda da Denizlispor takımını Süper Lige taşımıştı.

67 yaşındaki tecrübeli teknik adam Yücel İldiz Siyah beyazlı takımın teknik direktörü oldu. Böylece Altay takımının gelecek sezon itibariyle teknik direktörünün kim olacağı sorusu da yanıtını bulmuş oldu.