Abdulhamit Yıldız

Abdulhamin Yıldız Kendini Kanıtladı!

Altay’a devre arasında gelen Abdulhamit Yıldız, takımın vazgeçilmezlerinden birisi olmayı başardı. Fatih Karagümrük takımından transferi yapılan Yıldız; takımının son 6 maçında siyah beyazlı formayı kaptı. Kısa süre içerisinde takımının vazgeçilmezleri arasında olmayı başaran kaliteli oyuncu böylece kendisini de takımına kanıtlamış olduğunu gösterdi.

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig ekipleri arasında yer alan Altay; devre arasında transfer ettiği Abdulhamit Yıldız’dan vazgeçmiyor. Takımın son 6 maçında forma giyen yıldız oyuncu; kısa süre içerisinde takımının vazgeçilmezi olmayı da başarmışa benziyor. Takımın eski teknik direktörü olan Ali Tandoğan zamanında pek forma şansı bulamayan tecrübeli futbolcunun yeni teknik direktörle birlikte çıkışa geçtiği biliniyor.

Yalçın Koşukavak Dönemimde Yıldızı Parladı!

Yeni teknik direktör Yalçın Koşukavak döneminde yıldızı parlayan Abdulhamit Yıldız’ın performansının her geçen gün artış gösterdiği biliniyor. Son 6 maçta formayı kimseye kaptırmayan tecrübeli savunma oyuncusu; deneyimiyle de güven veriyor. Altay takımının altyapısından yetişmiş olan Cenk’in yerine sahada yer alan Abulhamit Yıldız; defansın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Yetenekli defans oyuncusu ilk maçını Adanaspor’a karşı oynan karşılaşmada oynarken, bu maçın 3-1 kazanılmasında da etkili olduğu biliniyor. Defansta güven veren bir performansa sahip olan tecrübeli savunmacının takımın şampiyonluğu için elinden geleni yapacağını ifade ettiği de biliniyor.