Kritik Mücadele: Karagümrük - Altayspor

Play-Off Hattında Kritik Mücadele: Karagümrük – Altayspor

28.hafta karşılaşmalarının oynanacağı TFF 1. Lig’de son süreçlere girilirken heyecan da artıyor. Özellikle play – off hattında verilen mücadelenin kıran kırana geçtiği ligde 10 takımın Süper Lig için iddiası güçlü bir şekilde devam ediyor. 28. haftada play – off hattında önemli müsabakalara sahne olacak. Kritik mücadele Karagümrük – Altayspor arasında oynanacak. 42 puana sahip iki ekip Fatih Karagümrük ve Altayspor kozlarını paylaşacak.

 

Takımların Son Durumları

Yarın 16.30’da Vefa Stadyumu’nda oynanacak karşılaşma öncesinde iki ekip de 3 puana kilitlendi. Ev sahibi Fatih Karagümrük sahasında oynamanın avantajı ile karşılaşmadan galibiyet istiyor. Konuk Altay Spor ise geçtiğimiz hafta lideri devirmenin morali ile sahada olacak. Deplasmanda kazanarak önemli bir 3 puanı hanesine yazdırmak isteyen Altay Spor bugün İstanbul’a hareket edecek.

Altay Spor Hazırlıklarını Tamamladı

Siyah Beyazlılar zorlu Fatih Karagümrük mücadelesinin hazırlıklarını dün gerçekleştirilen antrenmanla tamamladı. Altay Spor Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak yönetiminde gerçekleştirilen antrenman taktik ağırlıklı çalışmalarla gerçekleştirildi. İzmir ekibi bugün İstanbul yolunu tutacak ve karşılaşmanın başlama saatini beklemeye geçecek. Kritik mücadele Karagümrük – Altayspor karşılaşması play – off hattında önemli değişiklikleri getirebilir.