Altay Karagümrük 11'leri

Kritik Mücadele Altay Karagümrük 11’leri Belli Oldu

TFF 1. Lig heyecanı 28. hafta karşılaşmaları ile devam ediyor. Süper Lig mücadelesinin kızıştığı ligde 28. haftanın açılış karşılaşması Altay Spor ile Fatih Karagümrük arasında oynanacak. Karşılaşmanın başlamasına az bir süre kala Altay Karagümrük 11’leri belli oldu. Kritik mücadele öncesinde 42 puana sahip iki ekipten Karagümrük averajla 6. sırada bulunurken Altay Spor ise 7. sırada yer alıyor.

Fatih Karagümrük İlk 11’i

Averajla rakibinin önünde bulunan Fatih Karagümrük play – off hattında avantajını koruyabilmek için deplasmanda puan arayacak. Konuk ekip karşılaşmaya kalede Aykut savunmada Ramazan Civelek, Fatih Kuruçuk, Yalçın, Bülent orta alanda Attamah, Sabo, Zeki Yıldırım, Ndao, Jorquera ve forvette Sobiech 11’i ile başlayacak.

Altay Spor İlk 11’i

Sahasında 3 puan çıkarmak isteyen Altay Spor rakibinin önüne geçmeyi hedefliyor. Ev sahibi ekip karşılaşmaya kalede Cihan Topaloğlu savunmada Erhan Kartal, Abdulkerim Bardakçı, Abdulhamit Yıldız, Özgür Özkaya orta alanda Tatos, Segbetia, Anton Putsila ve hücum hattında Kerim, Kappel ve Marco Paixao 11’i ile başlayacak. Altay Karagümrük 11’leri ısınmak için sahada yerlerini aldı.