Altay

Altay Bu Kadro İle Süper Lige Çıkacak!

Turgut Doğan Şahin; Altay takımının bu kadrosu ile Süper Lige çıkacağından emin olduğunu ifade etti. Devre arası dönemde Fatih Karagümrük takımının Altay’a transferi gerçekleştirilen Turgut Doğan Şahin; takımının Süper Lige çıkacağından emin olduğu ifade etti.

Bu kadro ile Altay’ın Süper Lige çıkacağını ifade eden Şahin; takımdaki birlik ve beraberliğe de dikkat çekti. Takımdaki birlik ve beraberliğin bu şekilde devam etmesi halinde Altay’un Süper Lige çıkacağından emin olduğunu ifade eden yetenekli oyuncu; çalışmalarına evinden devam ettiğini de sözlerine ekledi.

Evinde Çalışıyor!

Koronavirüs salgınından dolayı diğer futbolcular gibi kendisinin de evinden antrenmanları düzenli olarak yaptığını belirten Şahin; Altay takımındaki güzel ortamdan da söz etti. Özellikle takımın teknik direktörü olan Yalçın Koşukavak’ın bu süreçte kendileriyle yakından ilgilendiğini belirten Şahin; WhatsApp grubu vasıtasıyla idmanları yakından takip ettiğini de belirtti.

Virüs belasından bir an önce kurtulmak istediklerini ifade eden Şahin; böylece antrenmanlarımızı çok daha rahat bir ortamda yapmayı istiyoruz, şeklinde bir açıklama yaptı. Ligin son 6 haftası itibariyle etkili bir sergilediklerini ifade eden Şahin, bu takımın bu kadro ile Süper Lige çıkacağını da sözlerine ekledi.