Trabzonspor Hırvat Golcü Bruno Petkovic Peşinde

Karadeniz ekibi bordo mavili takım Trabzonspor bu sezon beklentilerin altında kalarak kötü bir sezon geçiriyorlar.

Bordo mavili takımda başkan ve teknik direktör değişikliği sonrasında Karadeniz ekibinin başına geçen 51 yaşındaki Hırvat teknik adam Nenad Bjelica ile anlaşarak göreve getirilmişti. Süper lig de Hırvat teknik adam ile iyi bir başlangıç ta yapamayan bordo mavili takım sezon sonunun iple çekiyor olmalılar.

51 yaşındaki Hırvat teknik adam Nenad Bjelica ile bu sezonu en az kayıp ile tamamlayarak gelecek sezona güçlü bir kadro ile girmenin planları içindeler.

Hırvat teknik adam kadro da büyük bir değişime gitmesi beklenirken, gelecek sezon için kadro da düşünülmeyen isimler ile çoktan yollarını da ayırmayı başlayan Trabzonspor artık yeni transferlerine yönelmiş durumda. Bordo mavili yönetim Hırvat teknik adam Nenad Bjelica ile transfer sürecini beraber yönetmeye devam ederken transfer listesindeki isimler de belli olmaya başladı.

Trabzonspor’da teknik direktör Bjelica’nın verdiği raporda, sağ ve sol bekin yanı sıra 2 stoper ve 1 ön libero istediği öğrenilirken golcü adayları arasında ise eski öğrencisi var.

Bordo mavililer 28 yasında ki Hırvat golcü Bruno Petkovic ile yakından ilgilenirken Nenad Bjelica eski oyunsusu ile temas halinde. Bu sezon forvet mevkiinde büyük sıkıntılar çeken bordo mavililerde Bruno Petkovic ile bu sorunu gelecek sezon için çözmek istiyor.

BÜTÜN TRANSFERLERİ SEZON SONU BİTİRMEK İSTİYORLAR

Bordo mavili takım da kötü geçen sezon sonrasında gelecek sezon için daha güçlü bir kadro ile yarışın içinde olmak istiyorlar.

Bu sezon alınan kötü sonuçlar sonrasında transfer de hızlı hareket etmek isteyen bordo mavili takım da ilk hedefleri sezon başı kamp dönemi öncesinde oyuncularının tamamına bordo mavili formayı giydirmek istiyorlar.

Başkan Ertuğrul Doğan Hırvat teknik adam Nenad Bjelica ile transfer de beraber çalışırken teknik adamın istekleri doğrultusunda transfer de ilerlemek istiyor. Teknik adamın verdiği rapor doğrultusunda takımın hemen hemen her bölgesine ağ ve sol bekin yanı sıra 2 stoper ve 1 ön libero ile kanatlara da takviye isteyen teknik adam ile Başkan ‘ın birlikte çalışmaları kısa sürede sonuç verecek gibi.

Başkan ve Teknik adam iyi bir uyum için de bu transfer sürecini yönetirken gelecek sezon iddialı bir Trabzonspor izletmek istiyorlar.

FOTVET İÇİN İLK ADAY BRUNO PETKOVİC

Hırvat teknik adam Nenad Bjelica ‘ın eski öğrencisi olan 28 yaşındaki Hırvat golcü Bruno Petkovic bordo mavili takımın yeni golcüsü ola bilir.

Hırvat ekibi olan D. Zagreb ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan 1.93 boyundaki Petkovic bu sezon takımı ile lig de 25 lig maçında 9 gol 6 da asist kaydederek takımına katkı sağlayan isimlerden oldu.

Güncel piyasa değeri 6 milyon Euro olan golcü için bordo mavililer çözüm arıyor.