Kritik Mücadele: Karagümrük - Altayspor

Yalçın Koşukavak: Altayspor’da Hedef Süper Lig Dedi

Teknik Direktör Ali Tandoğan ile yolların ayrılmasının ardından Yalçın Koşukavak ile anlaşan Altayspor çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. İzmir ekibinde Adanaspor mesaisi devam ederken takımın çiçeği burnunda teknik adamı Yalçın Koşukavak açıklamalarda bulundu. Koşukavak ” Altayspor’da hedef Süper Lig ” derken ligin şekillenme aşamasında olduğunu da ifade etti.

Koşukavak: Altayspor Büyük Bir Kulüp

Altayspor’da olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Yalçın Koşukavak ”Önemli bir camianın parçası oldum. Her takım Altasyspor gibi büyük olamaz.” diyerek düşüncelerini belirtti.  Altayspor altyapısında futbola başladığı günden itibaren gönlünün siyah beyazlı ekipte olduğunu söyleyen Koşukavak ”Altayspor’u hak ettiği yer olan Süper Lig’e taşımak için çalışacağız.” dedi.

Koşukavak: Süper Lig Hasretine Son Vereceğiz

Camianın uzun yıllardır özlemini çektiği Süper Lig hedefine yine Altayspor camiasının içinden olan bir isimle son verilmesini sağlayacaklarını ifade eden teknik adam Yalçın Koşukavak ” Altayspor’da hedef Süper Lig ” diyerek rotayı çizdi. Yakında Altayspor’u Süper Lig’de göreceğimiz günler geliyor diyen çiçeği burnunda hoca Yalçın Koşukavak sözlerine böylece son verdi.