Altayspor Balıkesirspor

Altayspor Balıkesirspor Deplasmanına Çıkıyor

TFF 1. Lig’de 20 haftada Altayspor Balıkesirspor deplasmanında olacak. Bugün saat 16.30’da oynanacak karşılaşma için hazırlıklarını tamamlayan Altayspor’da muhtemel 11’de şekilleniyor. Karşılaşma öncesi 27 puanı bulunan Altayspor 10. sırada bulunuyor. Ev sahibi Ekol Hastane Balıkesirspor ise 24 puanla 12. sırada yer alıyor. İki ekipte play-off şansı için karşılaşmadan 3 puan almak istiyor. İlk yarıda İzmir’de oynanan karşılaşmayı Altayspor 1 – 0 kazanmıştı.

Altayspor’ın Muhtemel 11’i

Play-off potasına girebilmek için karşılaşmadan 3 puan çıkarması gerektiğinin farkında olan Altayspor karşılaşma öncesinde sıkı bir çalışma ile hazırlıklarını tamamladı. Altayspor’da Balıkesirspor karşısında kart cezalısı olan Kappel dışında eksik bulunmuyor. Altayspor’un bu zorlu karşılaşmaya kalede Cihan Topaloğlu savunmada Erhan Kartal, Cenk Özkaçar, Abdülkerim Bayrakçı, Özgür Özkaya orta alanda Helder Tavares, Alhassan Adamu ve hücum hattında Yılmaz Özeren, Putsilla, Kerim, Paixao ile çıkması bekleniyor.

Karşılaşma Öncesi Son Durumlar

Altayspor Balıkesirspor karşılaşması öncesinde iki ekip de de play-off hedefi bulunuyor. Altayspor deplasmandan galibiyet çıkarması durumunda ilk 6’da olabilecek. Balıkesirspor’da ise hedef evinde kazanarak play-off hattından uzaklaşmamak. Balıkesir Atatürk Stadında 16.30’da başlayacak olan karşılaşmanın çekişmeli geçmesi bekleniyor.