Altaylı futbolcu

Tatos Altay’da Kaldı

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig ekipleri arsında yer alan Altay; devre arası itibariyle takımdan gönderme kararı almış olduğu Andreas Tatos konusunda geri adım atmak durumunda kaldı. Gönderilme kararı sonrasında Altay takımından alacaklarını tahsil etmek amacıyla FİFA aracılığıyla şikayette bulunan Altaylı futbolcu Andreas Tatos; yeniden takımda oynayacak.

Yunanlı futbolcu Andreas Tatos’un menajeriyle bir araya gelen Altay takımının başkanı Özgür Ekmekçioğlu; futbolcunun Altay takımında kalması için yeniden bir anlaşma sağlanmasına ortam oluşturdu. Bir süredir ülkesinde buluna  Tatos; devre arasındaki antrenmanlara da katılmamıştı.

Tatos Takımla Antrenmanlara Çıkacak

Altay takımından bir süre ayrı kalan Tatos; yakın bir zamanda yeniden antrenmanlara çıkacak. Altay takımının teknik direktörü olan Ali Tandoğan’ın raporu sonrasında gönderilme kararlı alınan Altaylı futbolcu Andreas Tatos; bu karar sonrasında FİFA’ya başvurmuştu. İkinci yarı itibariyle forma giyebilmek için Ali Tandoğan’ın gözüne girmeye çalışacak olan Tatos; Altay takımıyla yeniden anlaşmaya vardı.

Ayrıca transfer konusunda çalışmalarına hız veren Altay’ın BtcTurk Yeni Malatyaspor’da oynayan Berk Yıldız’ı renklerine bağlamak için hareket geçti. Yine İzmir temsilcisinin takımın gücünü arttırmak amacıyla başka transferlere de imza atacağı bildirildi.