Altay Spor Paixao

Play – Off Yolunda Altay Spor Paixao İle Gülüyor

TFF 1. Lig’de ara dönem transferleri ile kadrosunu güçlendiren Altay Spor teknik direktörlük görevine de camianın insanı olan Yalşın Koşuvak’ı getirerek yeni bir yapılanma sürecine girmişti. Süper Lig hasretini sonlandırmak için girildiği söylenen bu değişim sonrasında ikinci yarının en dikkat çeken ekiplerinden biri olan Altay Spor play – off hattında yerini sağlama almak istiyor. İzmir ekibinde özellikle golcü Paixao’nun performansı dikkat çekiyor. Altay Spor Paixao ile gülüyor ve kazanmaya devam ediyor.

Paixao Gol Krallığında Zirveye Yerleşti

Altay Spor golcüsü Marco Paxiao ikinci yarıda ortaya koyduğu performansla gol krallığında zirvenin sahibi oldu. Tecrübeli santrafor 14 golle zirvede yer alırken rakiplerine ise ciddi bir fark atmış durumda. Ligde 25 hafta geride kalırken Paixao en yakın rakibi Cajic’in 5 gol önünde bulunuyor.

Golcü Oyuncu Altay’a Şans Getiriyor

Öte yandan Paxiao kulübüne de şans getiriyor. Zira kralın gol attığı 9 karşılaşmada 6 galibiyet, 2 beraberlik alan Altay Spor sadece 1 kez kaybetti. Paxiao attıkça Altayspor da kazanıyor. Altay Spor Paixao ile gülüyor.