Altayspor Adanaspor'u konuk ediyor

Play – Off Hedefleyen Altayspor Adanaspor’u Konuk Ediyor

Uzun yıllardır süren Süper Lig hasretini sonlandırmak isteyen Altayspor FK play – off hedefini sürdürüyor. TFF. 1. Lig 23. haftada Altayspor Adanaspor’u konuk ediyor. Ev sahibi ekipte hedef kümede kalma potasında bulunan rakibi karşısında 3 puan alarak ilk 6’ya girmek. Yeni teknik adamı Yalçın Koşukavak ile çalışmalarını sürdüren Altayspor son hazırlıklarını da tamamlayarak karşılaşmayı beklemeye geçecek.

Hilmi Bozok: Süper Lig Yapılanmamızı Hazırlıyoruz

Altayspor’da Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Hilmi Bozok açıklamalarda bulundu. Play – off hedefini sürdüren Altayspor teknik heyette gerçekleştirilen değişiklikleri Süper Lig hedefi için gerçekleştirdiklerini ifade eden Bozok ”Kulübümüzde bir yenilenme süreci başlattık. Teknik Direktör ve Sportif Direktör değişikliklerine gittik. Yeni hocamız Yalçın Koşukavak’a güvenimiz tam. Süper Lig sürecini en iyi şekilde yönetmek için bu sürece girdik.” dedi.

Koşukavak 2. Döneminin İlk Karşılaşmasına Çıkacak

İkinci defa Altayspor’un başına gelen Yalçın Koşukavak ilk karşılaşmasına Adanaspor mücadelesi ile çıkacak. Altayspor Adanaspor’u konuk ediyor olmanın avantajı ile 3 puan için daha önde diyen hoca karşılaşmadan mutlak galibiyet istediklerini ifade etti.