Altay

Piaxao Altay’da İmzaya Çok Yakın!

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Ligde oldukça iddialı bir konumunda yer alan Altay; Marco Paixao ile sözleşme imzalamaya çok yakın! Daha önceden Kappel ile Putsila ile sözleşme imzalayan siyah beyazlı takımın en önemli oyuncularından birisi olan Marco ile imzaya çok yakın olduğu ifade ediliyor.

TFF 1. Liginde zirve mücadelesi veren Altay’ın yabancı futbolcularıyla sözleşme yenilemek konusunda harekete geçtiği ifade ediliyor. Bu kapsamda Altay’ın öncelikli olarak Putsila ve Kappel ile sözleşme yenilediği de belirtiliyor. Takımın Marko Paşası Marco Paixao ile de sözleşmenin imzalanacağı ifade edilirken; böylece Altay’ın şimdiden gelecek sezondaki kadrosunu belirlemek istediği de ifade ediliyor.

Takımın En Çalışkan İsmi

Altay takımının en faydalı isimleri arasında yer alan Marco Paixao ile büyük ölçüde anlaşmaya varan Altay’ın artık bu futbolcuyla sözleşmeye çok yakın olduğu ifade ediliyor. Portekiz asıllı yetenekli golcünün Altay’da kalmak konusunda istekli olduğu belirtilirken her iki tarafta da sözleşmenin yenilenmesinin kesin gözüyle bakıldığı ifade ediliyor.

Attığı gollerle takımını katkı sağlayan Marco; siyah beyazlı ekibin formasıyla şimdiye kadar 29 gol atmayı da başardı. Son 28 hafta içerisinde rakip sahaları 17 kez havalandırmayı başaran yetenekli golcünün takımının başarısında oldukça önemli bir katkıyı sağladığı da ifade ediliyor.