Marco Paixao

Marco Paixao Güvende Olduklarını İfade Etti

Koronavirüs salgını hakkında açıklamada bulunan Altay futbol takımının golcüsü Marco Paixao; Türkiye’de güvende olduklarını da sözlerine ekledi. Türkiye Futbol Federasyonu 1. Ligin en golcü oyuncusu olan paixao; Portekiz kanalına açıklamalarda bulundu.

Bir Portekiz kanalı olan Sport TV ile röportaj yapan Marco Paixao, yaşanılan koronavirüs salgınına dair önemli açıklamalarda da bulundu. Salgın bakımından Türkiye’de güvende olduğunu açıklayan tecrübeli golcü; Türkiye’de birçok tedbirin alındığını da ifade etti.

Pek Çok Ülkede Ertelemeler Oldu

Özellikle sosyal mesafe konusuna özen gösterilmesini rica eden Paixao, Türkiye’de bu kritik sürecin bir an önce tamamlanması için evinde beklemede olduğunu da ifade etti. Çalışmalarına evinden devam ettiğini belirten yetenekli golcü; lige hazır olmak için yoğun bir çalışma içerisinde yer aldıklarını da açıkladı.

Lige verilen araya dair açıklamalarda da bulunan Paixao; pek çok uluslar arası organizasyonun da bu süreçte iptal edildiğini de belirtti. Şampiyonlar Ligi başta olmak üzere pek çok uluslar arası spor organizasyonlarının ertelenmiş olduğunu da sözlerine ekledi.