Altay futbol takımı

Kerim Avcı Altay’a Dönmedi

Antrenman çalışmalarına başlayan Altay futbol takımı bazı oyuncularından eksik bir şekilde çalışmalarına başladı. Özellikle Kerim Avcı’nın İzmir’e dönmediği ifade edilirken, siyah beyazlı takımın çalışmalarına devam ettiği de aktarıldı.

Tedavi olmak üzere takımından ayrılmış olan Kerim Avcı, İzmir’e henüz dönmedi. Altay takımında antrenmanların başladığı ifade edilirken, tesislerde futbolcuların hazırlıklarına başladıkları da ifade ediliyor. Korona virüs salgını öncesinde sakatlık durumu yaşayan Kerim Avcı ise henüz İzmir’e dönmedi. Tedavisi için İstanbul’da bulunan yetenekli futbolcunun buradan Almanya’ya geçtiği biliniyor.

Kerim Avcı Almanya’da

Korona virüs salgını öncesinde sakat olduğu için tedavisi yapılmak üzere İstanbul’a giden Altay futbol takımı oyuncusu Kerim Avcı, daha sonraki süreçte Almanya’ya gitmişti. Almanya’da ailesinin yanında bulunan Kerim Avcı, henüz Türkiye’ye dönmüş değil. Yetenekli futbolcudan eksik olarak çalışmalarına devam eden Altay takımının, liglerin açılışına hazırlıkları da devam ediyor.

Fatih Karagümrük takımıyla oynan maç sırasında sakatlanan Kerim Avcı, tedavisi için İstanbul’a gitmişti. Buradaki tedavi sürecinin ardından yan bağlarındaki yırtığın iyileştiği yetenekli futbolcunun,  tedavisinin olumlu olarak geliştiği ifade ediliyor. Yetenekli futbolcunun Türkiye’ye döndükten sonra 14 gün süreyle karantinada kalacağı da ifade ediliyor.