Hilmi Bozok Altay

Hilmi Bozok Altay Takımının B Planı Hazır!

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig takımları arasında yer alan Altay takımının profesyonel şube sorumlusu olan Hilmi Bozok Altay takımının B planının hazır olduğunu ifade etti. Özellikle alt yapı konusunda Altay takımının tecrübeli olduğunu ifade eden Bozok, oldukça iddialı bir şekilde konuştu.

Altay takımının geçtiğimiz yıllardan bu yana altyapısı güçlü olan bir takım olduğunu ifade eden Hilmi Bozok, takım olarak alt yapıya eskiden beri önem verdiklerini de ifade etti. Bu kapsamda Bozok, özellikle altyapıdaki futbolcuların gelecek sezonlarda Türk futboluna damga vuracağını ifade etti. Bozok, takım olarak B planlarının her zaman var olduğunu da belirtti.

Altyapımız Çok Güçlü!

Hilmi Bozok Altay takımının her zaman güçlü bir altyapısının bulunduğunu ifade ederek A takımda da altyapıdan gelen oyunculara yer verdiklerini belirtti. Şuan da A takımda forma giyen 8 futbolcunun altyapıdan geldiklerini ifade eden her zaman alt yapıya önem verdiklerini de vurguladı. Siyah beyazlı takımın her zaman B planının bulunduğu belirten Hilmi Bozok, teknik ekiplerinin de altyapıya her zaman önem verdiğini vurguladı.